golf pass
Golf Resort Karlovy Vary, a.s.Golf Resort Františkovy lázněGolf Club SokolovRoyal Golf Club Marianské LázněAtoria Golf Resort a.s., Cihelny, Karlovy VaryGolf Club Kynžvart
  • English
  • Deutsch
  • Česky
Hřiště
Hotely
Služby

Co je to Golf-pass?

Golf-pass je unikátní golfovou službou, umožňující koupi zvýhodněných 4 resp. 5 greenfee na 6 partnerských hřištích.

Správa

Přihlašovací jméno
Heslo

Esplanade Spa & Golf Resort

telefon: +420 354 676 111, e-mail: hotel@esplanade-marienbad.cz, www.esplanade-marienbad.cz

Luxusní ubytování v Mariánských Lázních v klidném prostředí a s nádherným výhledem na město, blízkosti golfového klubu “Royal Golf Club Mariánské Lázně”. Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je luxusní hotel, který se nachází v překrásném lesoparku v Mariánských Lázních. Poskytuje luxusní ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a přepychových apartmá.

Hotel Esplanade je ideálním místem k aktivnímu odpočinku pro jednotlivce, golfovou i kongresovou turistiku s využitím veškerých spa & wellness procedur a thajských masáží prováděné rodilými thajskými terapeutkami.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort nabízí konferenční prostory s exklusivním cateringem pro zajištění firemních a prestižních akcí na profesionální a mezinárodní úrovni.

Hotel nabízí svým klientům jedinečnou kombinaci relaxace a profesionální péče v luxusním spa & wellness centru. Zároveň máte možnost obdivovat přírodních bohatství, minerální prameny a ostatní důležité pamětihodnosti v Mariánských Lázních.

Náš luxusní romantický hotel nabízí také kompletní svatební servis. Jako hotel typu golf resort nabízí Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních ubytování pro golfové pobyty s možností odpočinku a relaxace.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort

 

Grandhotel Pupp

telefon: +420 353 109 111, e-mail: pupp@pupp.cz, www.pupp.cz

Grandhotel Pupp nabízí tradici a exkluzivní služby, které jsou synonymem pro náročné standardy nejprestižnějších evropských hotelů. Hotel se nachází v krásném prostředí unikátního západočeského lázeňského města Karlovy Vary, kde se moderní život spojuje s elegancí posledních století.

Puppové společně s Karlovarským klubem šermu založili první golfové hřiště v Karlových Varech již v roce 1904. Grandhotel Pupp Vám zprostředkuje úžasný zážitek ze hry na různých golfových hřištích v Karlovarském kraji.

V pokojích Grandhotelu Pupp je kladen velký důraz na vysoký standard komfortu a každý pokoj si díky unikátní architektuře hotelu zachovává svůj osobitý vzhled. Všech 228 pokojů nabízí ubytování v standardu pět hvězd Superior.

Pro odpočinek a relaxaci v Grandhotelu Pupp slouží nové wellness centrum s bazénem, saunami a párou. V krásném prostředí se můžete nechat rozmazlovat relaxační procedurami.

Grandhotel Pupp nabízí unikátní spojení léčebné rehabilitační péče a relaxačních pobytů s možnostmi realizace rozličných akcí, od společenských večerů a korporátních jednání až po kongresy.

Grandhotel Pupp

 

Falkensteiner Grand MedSpa Marienbad

telefon: +420 354 929 397, e-mail: reservations.marienbad@falkensteiner.com, www.falkensteiner.com

Falkensteiner Hotel Grand MedSpa Marienbad patří k jedněm z nejlepších v tomto slavném západočeském lázeňském městě. Hosté si užívají příjemné atmosféry, útulných pokojů a největšího spa s jediným venkovním bazénem ve městě.

Hotel je mezi golfisty velmi oblíbený již léta. Hosté si cení speciálního vybavení určeného pro golfisty, jako je caddy room v hotelu s možností nabití baterií do trolley a také vynikající gastronomie a elegantního baru s letní terasou.

Hotel nabízí různé golfové balíčky a postará se také o zajištění rezervace tee time, transferu apod.

Falkensteiner Grand MedSpa Marienbad

 

Parkhotel Golf

telefon: +420 354 622 651, e-mail: info@parkhotel-golf.cz, www.parkhotel-golf.cz

Parkhotel Golf se nachází na okraji lázeňského města s bohatou tradicí. Díky své poloze hotelu lze ideálně spojit pobyt s golfovou hrou. Ležíme v bezprostřední blízkosti golfového hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně a spolupracujeme se 6 golfovými hřišti v okolí. Hotel disponuje s 28 nekuřáckými pokoji, 2 apartmá a bungalovem. Po golfové hře si mohou hosté vychutnat příjemnou atmosféru hotelu včetně kulinářských zážitků v hotelové restauraci.

Nabízíme:

  • Ubytování v komfortních pokojích s bohatou snídaní
  • Stravování formou polo - plné penze nebo à la carte
  • Lázeňské a wellness procedury včetně vstupu do hotelového bazénu
  • Hlídané parkoviště Online rezervace startovacích časů na všech přilehlých hřištích
  • Cenově zvýhodněné green fee pro hotelové hosty
  • Platba fee přímo v hotelu

Parkhotel Golf

Bohemia Golf Reisen

Všechny nabídky naleznete na: www.bohemia-golfreisen.de

Bohemia Golf Reisen je německý partner golfového resortu Františkovy Lázně.

Luxusní ubytování v Mariánských Lázních v klidném prostředí a s nádherným výhledem na město, blízkosti golfového klubu “Royal Golf Club Mariánské Lázně”. Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je luxusní hotel, který se nachází v překrásném lesoparku v Mariánských Lázních. Poskytuje luxusní ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a přepychových apartmá.

Bohemia Golf Reisen je německý partner golfového resortu Františkovy Lázně Česká Republika je ideální golfová destinace pro golfové cesty či dovolené, a to jak pro začátečníky, tak pokročilé golfisty. Bohemia Golf Reisen připravila zajímavé a cenově výhodné nabídky na hřištích v Lázeňském torjúhelníku (K.Vary, M.Lázně, Františkovy Lázně), kde máte příležitost hrát na rozmanitých hřištích.

Těším se, že vás přivítám v našem golfovém regionu.

Toni Kundengraber

Bohemia Golf Reisen

 

FeeTravel = hrajte golf v České republice bez starostí

telefon: +420 722 697 804, e-mail: info@feetravel.cz, www.feetravel.cz

Zahrajte si golf v Praze, kde se hraje Evropská PGA. Užijte si hru na více jak 100 let starých hřištích v Mariánských Lázních a okolí. Pošlete nám své přání a my pro vás připravíme nabídku na klíč. Nabízíme rezervaci Tee time s cenově výhodným fee, ubytování v partnerských hotelích, zajištění tréninku, atd.

FeeTravel = hrajte golf v České republice bez starostí

 

Gourmet Hotel & Restaurant VILLA PATRIOT

telefon: +420 354 673 143, e-mail: info@villapatriot.cz, villa-patriot.cz

Jeden z prvních starostů Mariánských Lázní August Herzig, nechal na počátku 19 století postavit v centru města, nedaleko lázeňské kolonády VILLU ve stylu „staré dobré Anglie“. V současné době slouží tato historická vila jako malý, komfortně vybavený hotel s gurmánskou restaurací na mezinárodní úrovni. VILLA PATRIOT je velmi oblíbená mezi hosty, kteří preferují kulinářskou turistiku.

Gourmet Hotel & Restaurant VILLA PATRIOT